Robotyk - rekrutacja online

HRK S.A.

Gniezno, wielkopolskie

HRK S.A.

HRK S.A. dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

RobotykMiejsce pracy: Gniezno

Zadania:

  • Samodzielne programowanie robotów przemysłowych m.in. KUKA,ABB,FANUC,UR
  • Uruchamianie linii produkcyjnej
  • Doskonalenie obecnej linii
  • Analizowanie i rozwiązywanie problemów wykrytych po uruchomieniu linii
  • Optymalizacja czasu pracy, wprowadzanie nowych elementów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowani absolwenci kierunków: automatyka, robotyka, mechatronika lub pokrewne
  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w pracy z robotami
  • Wiedzę na temat budowy, zasad działania i programowania robota przemysłowego
  • Podstawową znajomość procesów przemysłowych spawania i zgrzewania
  • Doświadczenie w wdrażaniu lub pracy z robotami spawalniczymi
  • Doświadczenie w programowaniu wdrażaniu systemów śledzących: laser, wizja itp.
  • Aktualne uprawnienia SEP do 1KV
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie b2

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Pracę z doświadczonym, zaangażowanym zespołem
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju w dużej, stabilnej, międzynarodowej organizacji
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, dodatkowe benefity i niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.