Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/1148

Obowiązki:

bieżące naprawy i konserwacje budynku oraz jego wyposażenia, naprawa i konserwacja sprzętu biurowego w urzędzie, realizacja zadań administracyjnych wspomagających sprawne i aktywne funkcjonowanie urzędu

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • podstawowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • WYMAGANIA KONIECZNE: wykształcenie podstawowe,komunikatywność,systematyczność i dokładność,korzystanie z pełni praw publicznych,niekaralność.WYMAGANIA POŻĄDANE: uprawnienie elektryczne grupy G1 (tzw. sepowskie).

Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: OFERTY ZAWIERAJĄCE:własnoręcznie podpisany list motywacyjny oraz życiorys/CV,wymagane oświadczenia o niekaralności oraz korzystaniu z pełni praw publicznych, kopię dokumentu potwierdzającego poziom uzyskanego wykształcenia, ewentualne kopie świadectw pracy,zgodę na przetwarzanie danych osobowych;z dopiskiem 3RG/2022 prześlij do 20.05.2022 r. w jeden z następujących sposobów:pocztą na adres: ks. Stanisława Konarskiego 1-3 85-066 Bydgoszcz (liczy się data stempla pocztowego),za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP),na adres e-mailowy: rekrutacja_USBDG@stat.gov.pl (skany bądź zdjęcia podpisanych dokumentów).SZCZEGÓLNE POTRZEBYJeżeli chcesz zgłosić szczególne potrzeby dotyczące procesu rekrutacji, napisz na adres: M.Wilk@stat.gov.pl lub zadzwoń na nr tel. 532 457 538.WZORY POMOCNICZENa stronie internetowej Urzędu: http://bydgoszcz.stat.gov.pl/co-gdzie-jak-zalatwic-lewe-menu/jakie-sa-aktualne-oferty-pracy-stazy-i-praktyk-/ zamieściliśmy pomocnicze wzory: wzór oświadczenia, wzór zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji (wymaganej, jeśli przekazane dane obejmują szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO) o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dyrektora Urzędu Statystycznego w Bydgoszczy w związku z prowadzonym naborem kandydatów na stanowisko robotnika gospodarczego w Oddziale w Toruniu w zakresie danych osobowych szczególnych kategorii zawartych w liście motywacyjnym oraz innych załączonych dokumentach (np. danych o stanie zdrowia, danych ujawniających pochodzenie rasowe lub etniczne). Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach, w tym prawie wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych w każdym czasie.DODATKOWE INFORMACJEInformacji na dodatkowe pytania dotyczące charakteru pracy udziela: kierownik oddziału w Toruniu p. Małgorzata Ślebioda, tel. +48 533 304 746PROPONOWANE WYNAGRODZENIE ZASADNICZE: 1505 zł + wysługa lat (do 20% wynagrodzenia zasadniczego) + premia miesięczna 100 zł.Oferta pracy jest prezentowana na stronach internetowych PUP Toruń oraz Urzędu Statystycznego w Bydgoszczy http://bydgoszcz.stat.gov.pl/, tym samym nie ponosimy odpowiedzialności za treść oferty eksponowanej na innych stronach i portalach internetowych.  INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCHKandydaci do pracy Poniżej przedstawiamy informacje o zasadach oraz prawach, które Pani/Panu przysługują w związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych. AdministratorAdministratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dyrektor Urzędu Statystycznego w Bydgoszczy, z siedzibą w Bydgoszczy (85-066) przy ul. Ks. Stanisława Konarskiego 1-3, zwany dalej Administratorem. Inspektor ochrony danychZ inspektorem ochrony danych (IOD) może się Pani/Pan kontaktować poprzez: pocztę tradycyjną adres: IOD Urząd Statystyczny w Bydgoszczy, ul. Ks. Stanisława Konarskiego 1-3, 85-066 Bydgoszcz; pocztę elektroniczną; adres e-mail: iod_usbgd@stat.gov.pl. Cele oraz podstawa prawna przetwarzania Pani/Pana danych osobowychAdministrator przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie wskazanym w art. 22 1 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, natomiast inne dane na podstawie Pani/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może być odwołana w dowolnym czasie. W przypadku rekrutacji na stanowiska w korpusie służby cywilnej dodatkowo podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO w związku z ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej.W przypadku rekrutacji na stanowisko ankietera statystycznego dodatkowo podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO w związku ustawą z dnia z dnia 29 czerwca 1995 r. o statystyce publicznej. Obowiązek podania danych osobowychPodanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, oraz w przypadku rekrutacji na stanowiska w korpusie służby cywilnej, z art. 4 i 5 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej, w przypadku rekrutacji na stanowisko ankietera statystycznego, z art. 28 ust 4 ustawy z dnia 29 czerwca 1995 r. o statystyce publicznej, jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa jest dobrowolne, a ich przekazanie zostanie potraktowane jako zgoda na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO). Zgoda ta może być wycofana w każdym czasie. Podanie danych szczególnych kategorii, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO jest dobrowolne i opiera się na Pani/Pana wyraźniej zgodzie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może być odwołana w dowolnym czasie. Informacje o odbiorcach Pani/Pana danych osobowychPani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane żadnym odbiorcom. Okres przechowywania danych osobowych Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania rekrutacji i następnie do 3 miesięcy od daty publikacji informacji o wyniku naboru. Prawa osoby, której dane dotyczą Przysługuje Pani/Panu prawo do: dostępu do danych osobowych, w tym prawo do uzyskania ich kopii; cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych; żądania sprostowania (poprawiania) danych osobowych; żądania usunięcia danych osobowych; żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją; wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), jeżeli Pani/Pana zdaniem przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2022
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy