Robotnik drogowy - pracownik fizyczny

Mostostal Warszawa S.A.

Krępa, k., Szczecin, zachodniopomorskie

Krępa, k., Szczecin,

Opis stanowiska

  • dbałość o jakość wykonywanych robót drogowych, mostowych, bitumicznych,
  • praca fizyczna na każdym etapie budowy, m.in. przy robotach ciesielskich, zbrojarskich, przy rozkładaniu masy bitumicznej,
  • obsługa maszyn budowalnych,

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • punktualność, uczciwość, dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,
  • możliwość pracy na dużych kontraktach drogowych, na drogach ekspresowych,
  • pracę w różnych rejonach Polski- w zależności od dyspozycyjności,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • szeroki pakiet benefitów:
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.