Trakcja PRKiI S.A.
Wizję zmieniamy w rzeczywistość
Trakcja PRKiI S.A. jedna z największych spółek giełdowych, działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki w Polsce.

Opis stanowiska

Realizacja powierzonych zadań w obszarze robót:

  • Brukarskich.
  • Kanalizacyjnych.
  • Wykopy/nasypy/podbudowy z kruszywa.

Wymagania

Doświadczenie w pracy przy robotach drogowych

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat B + C1.
  • Uprawnienia do obsługi drobnego sprzętu: zagęszczarki, piły, agregatów.
  • Uprawnienia do obsługi małego walca drogowego.

Oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Robotnik drogowy / Brukarz

W związku z trwającymi kontraktami na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz wielkopolskiego poszukujemy osób na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.