Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce Pracy: Delegacje

Biuro: Poznań

Do obowiązków na tym stanowisku należą:

  • Prace fizyczne przy montażach budowlanych
  • Kontrola Jakości wykonanej pracy
  • Codzienna współpraca z przełożonym

Jeżeli:

  • Posiadasz doświadczenie w branży budowlanej
  • Masz dobrą organizację pracy własnej oraz planowania zadań pracowników
  • Samodzielnie działasz i umiejętnie organizujesz swój czas
  • Nie boisz się pracy w terenie

Oferujemy Ci:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę:
    - okres próbny 3 miesiące
    - umowa na czas określony 12 miesięcy
    - umowa na czas nieokreślony
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy
  • Premia roczna
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość przystąpienia do pakietu Lux Med

Oferty zawierające CV prosimy przesłać a pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

GC METAL to jedyny na świecie producent gotowych wyrobów metalowych, dos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne