Robotnik budowlany Śluza Guzianka 1

NAVIGA-STAL Sp. z o.o.

Ruciane Nida, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

  • wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań;
  • mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips i zaprawa murarska;
  • kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych;
  • rozpościeranie piasku, ziemi, żwiru i podobnych materiałów;
  • ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac przy użyciu taczek,
  • sprzątanie miejsc pracy i usuwanie różnych przeszkód i zatorów według otrzymanych instrukcji;
  • posługiwanie się prostymi narzędziami ręcznymi, takimi jak łopata, kilof, taczka itp.;
  • przestrzeganie zasad ergonomii oraz przepisów bhp, ochrony ppoż. i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • karta Multisport

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się budownictwem wodnym ,tj.; <br/>- budowle hydrotechnicz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
22PLN - 27PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji