Nowa Itaka Sp. z o.o.

Rezydent

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Oferta skierowana jest zarówno do osób posiadających doświadczenie w pracy rezydenta, jak i do tych, którzy dopiero zaczynają swoją karierę w turystyce.
  • Poszukujemy osób, które chcą podjąć pracę za granicą w okresie od maja do października 2018.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;
  • znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem (hiszpański, czeski, rosyjski);
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży samochodem;
  • wysoka kultura osobista i otwartość;
  • doskonała organizacja pracy, odpowiedzialność i punktualność;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w międzynarodowym zespole;
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • dyspozycyjność od maja do października 2018 r.;
  • znajomość branży turystycznej oraz posiadanie legitymacji pilota będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę dla lidera branży turystycznej w Polsce – od lat jesteśmy nr 1 wśród polskich tour operatorów;
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • pracę w ciekawych miejscach na całym świecie: współpracę w międzynarodowym zespole, możliwość poznania nowych krajów i ich kultury;
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji;

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji poprzez przycisk „Aplikuj”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Kandydatów zaprosimy na rozmowy kwalifikacyjne. Po etapie rozmów kwalifikacyjnych wybrane osoby odbędą wewnętrzne szkolenie.

W marcu 2018 odbędzie się już 15 edycja wewnętrznego szkolenia, dedykowanego przyszłym Rezydentom Biura Podróży ITAKA. Warunkiem koniecznym otrzymania pracy jest ukończenie szkolenia z pozytywnym wynikiem.

Cena szkolenia: 990,00 PLN (500,00 PLN refundowane po przepracowanym sezonie)

Cena zawiera: zakwaterowanie, wyżywienie oraz koszty szkolenia i materiałów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.