Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/12/2017.

Rewident Agencji Celnej

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

• Rewidowanie przesyłek dla Agencji Celnej,
• Przeprowadzanie rewizji celnych,
• Prace administracyjne związane z przepływem i archiwizacją dokumentów,
• Przyjmowanie, sprawdzanie upoważnień klientów i ich uaktualnianie,
• Kontakt ze służbami celnymi, granicznymi,
• Przekazywanie wszystkich niezbędnych danych do wystawienia faktury dla klienta,
• Kontakt z klientami, których przesyłki są w odprawie celnej,
• Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności Agencji Celnej.

Wymagania:

• Dobra znajomość pakietu MS Office,
• Wykształcenie minimum średnie,
• Mile widziane doświadczenie w sprawach celnych,
• Systematyczność i umiejętność pracy pod presją czasu zachowując wysokie standardy jakości.

Oferujemy:

• Pracę w godzinach 8-16,
• Wynagrodzenie w wysokości 18 brutto za godzinę,
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
• Otwarty zespół współpracowników,
• Umowę o pracę tymczasową.

Numer referencyjny: AS/04/10/2017/WA1

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego... lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób.
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka