REVIT - ARCHITEKT / KONSTRUKTOR / PROJEKTANT INSTALACJI SANITARNYCH / ELEKTRYCZNYCH

RHplus Architekci

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

KOORDYNATOR

PROJEKTANT

ASYSTENT/KREŚLARZ

Projekty koncepcyjne.
Projekty budowlane.
Projekty wykonawcze.
Koordynacja międzybranżowa.

Projektowanie, kreślenie, kompletowanie
i przygotowywanie
dokumentacji projektowych.
Prowadzenie spraw formalnych w całym procesie inwestycyjnym.

Praca stacjonarna w Poznaniu, w siedzibie firmy.

PODSTAWOWYM WYMAGANIEM JEST
(co najmniej) DOBRA ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU REVIT.

ARCHITEKT / KONSTRUKTOR / PROJEKTANT INSTALACJI SANITARNYCH / ELEKTRYCZNYCH

Możliwość zdobycia praktyki do uprawnień.

Wymagania

Wymagamy dobrej znajomości:
REVIT
AUTOCAD
OPROGRAMOWANIE BRANŻOWE (BIM)

3DSMAX / ARTLANTIS (ARCHITEKT)
umiejętność wykonywania fotorealistycznych wizualizacji
będzie dodatkowym atutem.

Doświadczenie w obróbce chmur punktów, modelowaniu z chmury oraz znajomość RealWorks będą dodatkowymi atutami.

Dobra znajomość j. niemieckiego / angielskiego

Prezentacja firmy

ARCHITEKTURA PRZEMYSŁOWA.<br/>PARKI LOGISTYCZNE.<br/>CENTRA DYSTR... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria