Revenue Manager (CEE)

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

W związku z reorganizacją polskich struktur naszego klienta – międzynarodowego operatora logistycznego – oraz zamiarem stworzenia nowego działu odpowiedzialnego za obszar „Revenue & Pricing” poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Revenue Manager (CEE)Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Stworzenie, wdrożenie oraz nadzorowanie strategii w obszarze poprawy rentowności dla regionu CEE,
  • Opracowywanie rekomendacji w zakresie polityki cenowej obejmującej transporty drogowe oraz opłaty i usługi dodatkowe,
  • Definiowanie zasad prostych i efektywnych wycen i prostych cenników oraz nadzór nad ich stosowaniem,
  • Aktywna współpraca z działem sprzedaży w zakresie wykorzystania wszystkich produktów pod kątem maksymalizacji rentowności w warunkach posiadanego potencjału rynkowego,
  • Zarządzanie cenami oraz segmentacją klientów wg branży i produktu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia/finanse, logistyka/transport),
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obszarem zarządzania polityką cenową oraz rentownością produktu (mile widziani kandydaci z branży TSL posiadający znajomość produktów drogowych),
  • Praktyczne umiejętności prowadzenia zaawansowanych analiz ekonomicznych i symulacji
  • Zaawansowana znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel oraz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w renomowanej międzynarodowej firmie oraz bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Możliwość współtworzenia nowej struktury oraz budowy własnego zespołu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z konkurencyjnej podstawy oraz części premiowej,
  • Niezbędne narzędzia pracy: nowoczesne systemy analityczne, laptop, telefon komórkowy oraz samochód służbowy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.