Residents Relations Manager

Hays Poland

Gdansk, pomorskie

Hays Poland

Gdansk
Gdansk
NR REF.: 1153987

Twoja nowa firma

Dla naszego klienta – firmy, która jest właścicielem centrum biznesowego w Gdańsku, poszukujemy osoby na stanowisko Residents Relations Managera.

Twoja nowa rola

Zadaniem Residents Relations Managera będzie nawiązywanie i utrzymywanie partnerskich relacji z kierownikami firm będących najemcami w budynku, badanie ich aktualnych potrzeb. Tworzenie środowiska pracy, które aktywuje do wspólnych aktywności , umożliwia budowanie relacji biznesowych pomiędzy firmami, wspomaga kreowanie kultury organizacyjnej najemców.

Zakres zadań na stanowisku:
1. budowanie dobrych relacji z rezydentami opartych na asertywnym zrozumieniu i partnerstwie; RRM dba o zagwarantowanie spełnienia potrzeb rezydentów (wynikających z umowy) poprzez wyznaczenie wskaźników oczekiwanego poziomu realizacji tych potrzeb oraz systematyczne ich badanie i raportowanie
2. utrzymywanie kontaktów z osobami po stronie rezydentów - nadzór nad zgłoszeniami od rezydentów do działu zarządzania nieruchomościami, informowanie o zakończeniu zlecanych przez nich prac i weryfikacja poziomu ich wykonania, przekazywanie informacji zwrotnej do DZN na temat uwag od rezydentów
3. nadzór nad komunikacją marketingową i promocyjną do rezydentów, integrowanie komunikacji z różnych działów firmy.
4. proponowanie i organizacja eventów dla rezydentów oraz opiniowanie i rekomendacje wydarzeń kierowanych do rezydentów, w tym aktywne uczestniczenie w zmianach aranżacji budynków i akcji promocyjnych
5. inicjowanie i nadzorowanie cyklicznych badań satysfakcji rezydentów
6. digitalizowanie posiadanej informacji o rezydentach i bezpieczne dystrybuowanie jej wewnątrz firmy w celu podnoszenia jakości produktów i usług oferowanych przez Centrum Biznesowe

Czego potrzebujesz by osiagnąć sukces

Poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy związanej z obsługą klienta, sprzedażą, marketingiem - rolach związanych z nawiązywaniem trwałych relacji biznesowych. Mile widziane jest doświadczenie związane z branżą nieruchomości lub w innych branżach związanych ze świadczeniem usług B2B (usługi finansowe, telekomunikacja, bankowość, ubezpieczenia). Osoby aplikujące na to stanowisko powinny mieć wykształcenie wyższe, znać dobrze pakiet MS Office. Wymagana jest również dobra znajomość języka angielskiego.

Zapraszamy do aplikowania
Jeśli jesteś zainteresowana /ny tą rolą, kliknij w "aplikuj teraz" i prześlij swoje aktualne CV lub zadzwoń do nas.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy