Researcher/Junior Recruitment Specialist

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Nasz Klient: Polski Software House działający od ponad 20 lat w branży IT, dostarczający i rozwijający zaawansowane systemy i aplikacje, zapewniający swoim pracownikom możliwość realizowania się i rozwoju w interesujących projektach.
Firma, dla której rozwój pracowników i zadowolenie klientów są absolutnym priorytetem.

Miejsce pracy: Wrocław, tryb hybrydowy lub stacjonarny

Zadania na stanowisku:

prowadzenie rekrutacji z obszaru IT na wewnętrzne potrzeby firmy,
przygotowywanie ogłoszeń i ich publikacja na portalach internetowych,
selekcja CV,
prowadzenie wstępnych rozmów telefonicznych z kandydatami,
dbanie o dobre relacje z kandydatami,
poszukiwanie kandydatów metodą direct search oraz innymi kanałami,
dbanie o wizerunek firmy,
analiza rynku i trendów w branży.

Oferujemy:

wsparcie i pomoc zespołu w rozwoju, wdrożeniu i codziennej pracy,
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
elastyczny czas pracy,
codziennie śniadania w biurze,
system kafeteryjny od pierwszego dnia pracy,
budżet szkoleniowy.

Wymagania na stanowisku:

minimum półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży IT,
komunikatywność i otwartość,
dobra organizacja pracy,
kreatywność i zaangażowanie w rozwój działu,
język angielski na poziomie min. B2.

Mile widziane: znajomość systemu rekrutacyjnego ATS.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media