Researcher IT

Team Connect Sp. z o.o.
Podstawowe informacje:
Lokalizacja
Warszawa
Wymiar etatu
Pełny etat

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Poszukiwanie odpowiednich kandydatów za pomocą udostępnionych narzędzi
  • Analiza i selekcja CV
  • Prowadzenie rozmów telefonicznych z Kandydatami
  • Uczestniczenie w spotkaniach z Kandydatami
  • Budowanie bazy danych, jej analiza i aktualizacja
  • Współpraca z zespołem w ramach prowadzonych projektów
  • Analiza rynku IT
  • Działania z obszaru Employer Branding

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zorientowanie na wyniki i wysoka motywacja do pracy
  • Umiejętność budowania pozytywnych i trwałych relacji
  • Umiejętność docierania do informacji
  • Kreatywne podejście do powierzonych zadań
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze HR (niekoniecznie w branży IT)

OFERUJEMY:

  • Doświadczony zespół, który zapewni Ci wsparcie merytoryczne w ramach prowadzonych projektów i nie tylko
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w branży IT oraz indywidualną ścieżkę rozwoju
  • Zatrudnienie w oparciu o preferowaną przez Ciebie formę zatrudnienia
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (przychodzimy między 8 a 10)
  • 1 dzień pracy zdalnej w miesiącu
  • Darmowe lekcje j. angielskiego w naszym biurze
  • Wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny
  • Pakiet benefitów do wyboru (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.