Researcher IT

Team Connect Sp. z o.o.
Podstawowe informacje:
Lokalizacja
Warszawa
Wymiar etatu
Pełny etat

Zadania:

  • Poszukiwanie odpowiednich kandydatów za pomocą udostępnionych narzędzi,
  • Analiza i selekcja CV,
  • Prowadzenie rozmów telefonicznych z Kandydatami,
  • Uczestniczenie w spotkaniach z Kandydatami,
  • Budowanie bazy danych, jej analiza i aktualizacja,
  • Analiza rynku IT,
  • Działania z obszaru Employer Branding.

Wymagania:

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych;
  • Umiejętności docierania do kandydatów różnymi kanałami rekrutacyjnymi;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne;
  • Zorientowanie na wyniki i wysoka motywacja do pracy;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z kandydatami;
  • Umiejętność docierania do informacji;
  • Sumienność, pracowitość.
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze HR;

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie z branży IT,
  • System premiowy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w obszarze rekrutacji,
  • Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.