Reprezentant Logistyki Produkcyjnej

Gi Group Poland S.A.

Legnica, dolnośląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Legnica
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie i wstępna obróbka danych niezbędnych do wprowadzenia do systemu SAP w celu uruchomienia nowych projektów,
  • Monitoring poprawności zaopatrzenia stref przygotowania części (picking zone) oraz  linii produkcyjnych,
  • Aktywne działanie w przypadkach nieprawidłowości i opóźnień w dostawach części na linię produkcyjną, raportowanie przyczyn niezgodności, prowadzenie ewidencji niezgodności,
  • Systemowa i fizyczna kontrola nad przyjmowaniem i wydawaniem materiałów niebezpiecznych oraz materiałów nieprodukcyjnych,
  • Działania operacyjne we współpracy z zewnętrznym usługodawcą logistycznym,
  • Koordynacja codziennego zaopatrzenia linii produkcyjnych w materiały, realizowanego przez firmę zewnętrzną,
  • Kontrola poprawności załadunku,
  • Przygotowywanie dokumentów wysyłkowych

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenie: preferowane min. średnie,
  • doświadczenie w obszarze logistyki magazynowej (przyjęcie towaru, wysyłka) - mile widziane,
  • Znajomość języków: angielski – mile widziany
  • Obsługa komputera: MS Office, szczególnie Excel, ogólne doświadczenie w obsłudze program WMS- mile widziane,
  • Orientacja na rezultaty, umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie.

CO OFERUJEMY?

  • Konkurencyjne wynagrodzenie miesięczne (w zależności od doświadczenia),
  • Premie frekwencyjne oraz jakościowe,
  • Korzystanie z pakietu benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego u producenta samochodów marki premium.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.