Reports Analyst and Developer

Małgorzata Poręba-Jamrozowicz

Trzebinia, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nowo powstała firma pracująca dla klienta z Wielkiej Brytanii zajmującego się zarządzaniem usługami IT poszukuje doświadczonego Analityka/Dewelopera, który dołączy do istniejącego zespołu. Do glównych zadań będzie należało projektowanie i tworzenie wysokiej jakości raportów dla klientów. Pozostałe obowiązki to ulepszanie jakości i automatyzowanie zadań przez tworzenie skryptów i aplikacji.

Zakres typowych obowiązków

• Projektowanie i utrzymanie raportów tworzonych w Crystal Reports

• Tworzenie miesięcznych i tygodniowych raportów dla klientów

• Testowanie innych rozwiązań do tworzenia raportów (Cognos oraz Jasper Reports) i potencjalna migracja z obecnego rozwiązania (Crystal Reports)

• Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej

• Tworzenie aplikacji z użyciem technologii takich jak Python, Django, HTML, CSS, Perl, Git i relacyjnych baz danych

• Automatyzacja powtarzalnych zadań i procesów z użyciem powyższych technologii

Wymagania

• Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki informatyczne (bądź ostatni rok studiów)

• Wysokie umiejętności analityczne

• Dobra znajomość Crystal Reports

• Dobra znajomość SQL (Mysql i/lub PostreSQL)

• Doświadczenie w tworzeniu skryptów i aplikacji z użyciem technologii takich jak Python, Django, HTML, Perl

• Dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie

• Znajomość innych systemów do tworzenia raportów (Cognos i/lub Jasper Reports)

• Doświadczenie w tworzeniu skryptów do automatyzacji zadań

• Nastawienie na zdobywanie nowej wiedzy

• CV w języku angielskim

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi zarządzania systemami i sieciami komput... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
4 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Szkolenia, zajęcia z j. angielskiego, prywatna opieka medyczna
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems