Reporting&Financial Planning

Cyclad Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdynia

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Finanse

Informacje o projekcie:

• Branża: BPM (Business Process Management)
• Rodzaj projektu: finanse / rachunkowość
• Lokalizacja: Gdynia

Twoje zadania:

• Pozyskiwanie danych z pierwotnych lub wtórnych źródeł
• Współpraca z kierownictwem
• Przygotowanie dokumentów decyzyjnych i zleceń
• Identyfikowanie, analizowanie i interpretowanie trendów
• Wypełnianie raportów z działań

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
• Gotowość do udziału w 9 tygodniowym szkoleniu w Londynie
• Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w obszarze GL Accountant
• Mocne umiejętności analityczne, dbałość o szczegóły
• Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:
• Prywatny pakiet medyczny
• Karta Multisport
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Możliwość udziału w profesjonalnych szkoleniach
• Pracę w atrakcyjnej lokalizacji (blisko morza)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.