Cyclad Sp. z o.o.

Reporting Analyst

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Administracja / Sekretariat, Praca IT - Bazy danych

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie danych z pierwotnych lub wtórnych źródeł danych i utrzymywanie  systemu danych
  • Identyfikowanie, analizowanie i interpretowanie trendów lub wzorców w złożonych zestawach danych
  • Filtrowanie i ’czyszczenie’ danych za pomocą raportów przeglądowych i wskaźników wydajności, aby zlokalizować i poprawiać problemy z kodem
  • Współpraca z kierownictwem, aby nadać priorytet potrzebom biznesowym i informacyjnym
  • Przygotowanie dokumentów decyzyjnych i zaleceń opartych na wynikach analizy
  • Tworzenie łatwych do zrozumienia pulpitów nawigacyjnych i przyjazną dla użytkownika wizualizację danych za pomocą narzędzi takich jak Excel, Powerpoint i Sharepoint.

Co musisz umieć i wiedzieć żeby aplikować na tę ofertę?
  • Biegłość w posługiwaniu się programem Excelu
  • Znajomość języka programowania VBA
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych, takich jak SQL, OLEDB i MS Access jest dodatkowym atutem,
  • Znajomość Pyramid and Power BI
  • Szeroko pojęte umiejętności analityczne
  • Biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego jest koniecznością.

Oferujemy:
  • Możliwość pracy w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie z branży IT.
  • Samodzielność pracy i rozwijanie kreatywności
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Bardzo nowoczesne i wygodnie urządzone biuro

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.