Renault Młodszy Specjalista ds. Multimediów i Nawigacji

Renault Polska Sp. z o.o.

Mazowieckie, mazowieckie

KONCERN RENAULT
poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Mazowieckie

Twój zakres obowiązków

  • pomoc klientom w zakresie obsługi systemów multimedialnych oferowanych w samochodach Renault i Dacia (helpline)
  • współpraca z siecią Autoryzowanych Partnerów Renault i Dacia

Nasze wymagania

  • zainteresowania w zakresie elektroniki, informatyki, nowinek technologicznych (np. smartfony)
  • chęć do poszerzania wiedzy w zakresie motoryzacji i związanych z nią systemów multimedialnych
  • chęć samodzielnego poszukiwania rozwiązań np. testy w samochodach
  • znajomość angielskiego, płynnie w mowie i piśmie
  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów
  • entuzjazm w działaniu
  • nastawienie na realizację celów
  • sumienność
  • wykształcenie min. średnie

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze klienta

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • hybrydowy model pracy
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku w przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach Grupy Renault
  • pracę od poniedziałku do piątku (w godzinach 9-17, praca 8h dziennie)
  • wynagrodzenie stałe oraz premia
  • szkolenie wdrażające i produktowe
  • pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".