Remote Quality Assurance Analyst

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego klienta – międzynarodowego Softwarehouse’u z siedzibą w USA, tworzącego aplikacje mobilne, internetowe i systemy korporacyjne, poszukujemy kandydata na stanowisko Quality Assurance Analyst.

Projekt związany z branżą finansową dla jednego z największych banków w Ameryce Północnej w ulepszaniu i utrzymaniu jego bibliotek i aplikacji finansowej.

Lokalizacja: Kraków lub 100% zdalnie

Obowiązki:

● Przeprowadzanie testów pod kątem ulepszeń wprowadzanych do procesu

● Wykonywanie codziennych testów z zespołem finansowym zgodnie z potrzebami

● Analiza wyników w celu zapewnienia poprawności danych i proponowanych rozwiązań

● Praca z Excelem

Od kandydata oczekujemy:

● Minimum 3 lata doświadczenia w testowaniu manualnym

● Znajomość angielskiego minimum na poziomie B2

● Silne umiejętności analityczne

● Praktyczna znajomość GIT

Mile widziane:

● Doświadczenie Fintech

● Podstawowa znajomość Pythona lub C++

● Doświadczenie z Jenkins

● Praktyczna znajomość Microsoft Excel

Klient oferuje:

● Sprzęt do pracy

● Elastyczne godziny pracy

● Lekcje angielskiego z native speakerem

● Budżet szkoleniowy

● Karta Multisport

● Lunche z restauracji dostarczane zarówno do biura, jak i do domu (lub zwrot pieniędzy)

● Kuchnia pełna jedzenia, napojów, owoców i przekąsek

● Prywatne ubezpieczenie medyczne

● Strefa chillout

● Prysznic

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media