Remote Java Engineer

JJ Soft

Kielce, zdalnie, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy doświadczonych programistów Java do pracy nad innowacyjnymi produktami z branży fintech.

Będziesz współpracować z najlepszymi ekspertami na rynku, tworząc produkty o najwyższej jakości.

Stabilna europejska innowacyjna firma zatrudniająca ponad 500 ekspertów?

Bezpośrednie zatrudnienie u naszego szwajcarskiego klienta w polskim oddziale firmy.

Bardzo dobre warunki pracy w zachodnich standardach.

Elastyczne godziny pracy, 100% zdalnie lub w biurze.

Większość projektów jest na wstępnym etapie rozwoju.

Praca w międzynarodowym zespole w normalnych europejskich godzinach roboczych

Praca nie jest stresująca oraz nie ma konieczności pracy po godzinach

Istnieje możliwość zmiany projektu w obrębie tej samej firmy

Czas trwania: praca długoterminowa na czas nieokreślony

Rozwój - zewnętrzne indywidualne szkolenia i certyfikaty

Awans - możliwość awansu i podwyżek

Start - Od zaraz, możliwość dołączenia w dowolnym momencie

Dodatki - prywatne ubezpieczenie zdrowotne, kartę multisport.

Wymagania

Biegła znajomość j. angielskiego

Nasze stos technologiczny:

  • Java,
  • Spring (Data, Security),
  • Hibernate,
  • SQL,
  • PostgresDB,
  • OracleDB,
  • RabbitMq,
  • OpenApi,
  • REST,
  • JWT,
  • OAuth2,
  • JUnit,
  • Mockito,
  • Git,
  • Maven/Gradle,
  • Jenkins,
  • Docker,
  • Design patterns,
  • Best practices (TDD, DDD, BDD, Clean Code, SOLID, DRY, KISS)

Prezentacja firmy

JJ Soft jest dynamicznie rozwijającą się firmą, od 2007roku świadczącą u... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
B2B lub UoP
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
16 000PLN - 25 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy