Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/02/2019.

Reliability and Maintenance Engineer

Warszawa, mazowieckie

HAYS Manufacturing

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1117602

Dla naszego Klienta, z branży FMCG, poszukujemy obecnie kandydatów do pracy na stanowisku Reliability&Maintenance Engineer.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za przeprowadzanie optymalizacji urządzeń, instalacji procesowych, maszyn, linii produkcyjnych oraz procesów technologiczno-produkcyjnych. Do jej zadań należy realizowanie prac związanych z prewencją, nowymi uruchomieniami, projektami inwestycyjnymi i oszczędnościowymi, które mają na celu zwiększanie mocy produkcyjnych fabryki. Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za monitoring stanu technicznego maszyn, instalacji, urządzeń, nadzór nad harmonogramem prac prewencyjnych, współpracę z dostawcami części zamiennych oraz firmami zewnętrznymi serwisującymi, kontrolę urządzeń i instalacji pod kątem zgodności z zasadami BHP. Do jej obowiązków należy również udział w tworzeniu budżetu na zakup maszyn i urządzeń.

Od Kandydatów oczekujemywykształcenia wyższego technicznego, min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym oraz wcześniejszego doświadczenia w pracy w dziele utrzymania ruchu. Poszukujemy Kandydatów ze znajomością narzędzi LEAN, TPM oraz z praktycznym doświadczeniem we wdrażaniu projektów inwestycyjnych, oszczędnościowych i nowych uruchomieniach. Wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego, biegła obsługa MS Excel oraz dobra znajomość systemu CMMS, znajomość SAP będzie dodatkowym atutem. U Kandydatów szukamy otwartości, elastyczności, samodzielności i komunikatywności.

Nasz Klient oferuje pakiet benefitów, możliwości dalszego rozwoju, uczestnictwo w interesujących i zaawansowanych projektach w dużej, międzynarodowej organizacji.

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji