Release Manager

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1127286

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: 700-750/MD netto +VAT

Zadania:

  • Zarządzanie procesem Release Management
  • Zarządzanie kalendarzem wdrożeń IT
  • Koordynowanie wszystkimi rodzajami wdrożeń
  • Dbałość o powstawanie i realizowanie procedur, instrukcji oraz standardów firmy
  • Dbałość o powstawanie i realizowanie harmonogramu oraz zakresu planowanych wdrożeń
  • Dbałość o prawidłowy przepływ produktów od dostawcy do odbiorcy
  • Komunikacja biznesowa, ustalanie priorytetów prac projektowych
  • Zarządzanie ryzykiem w realizowanych projektach

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie zdobyte przy pracy w obszarze Release Managementu
  • Doświadczenie w realizacji projektów wdrażających nowe rozwiązania biznesowe oraz techniczne
  • Doświadczenie w obszarze Delivery Management, w tym w planowaniu i koordynacji dużych wdrożeń
  • Znajomość technologii teleinformatycznych
  • Wysokie umiejętności analityczne i komunikacyjne
  • Znajomość ITIL i metodyk prowadzenia projektów Agile
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Duże możliwości rozwoju
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland