Release Manager

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1113583

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla jednego z naszych Klientów, lidera branży telekomunikacyjnej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B via Hays)
Długość projektu: współpraca długofalowa
Stawka: do 750 PLN/MD

Zadania:

  • Koordynacja i szczegółowe monitorowanie procesu zarządzania wdrożeniami
  • Przygotowywanie zakresów, planów oraz innych dokumentów związanych z wdrożeniami
  • Praca nad synchronizacją planów wdrożeń we wszystkich cyklach wdrożeniowych

Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy:

  • Doświadczenia na stanowisku Release Managera
  • Udziału we wdrożeniach dużej skali
  • Znajomości procesu dostarczania i wdrażania zmian w środowisku IT
  • Znajomości zwinnych metodyk dostarczania zmian
  • Znajomości ITIL, metodyk zarządzania projektami
  • Wysokich umiejętności komunikacyjne
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2/C1

Oferujemy:

  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport

  • Możliwość pogłębienia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na Polskim rynku telekomunikacyjnym
  • Duże możliwości rozwoju (firma międzynarodowa)
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland