Gi Group Sp. z o.o.

Rekruter

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania, jakie będą na Ciebie czekać?

koordynacja działań rekrutacyjnych
samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych (aktywne poszukiwania kandydatów, przeprowadzanie selekcji aplikacji, wywiadów telefonicznych oraz spotkań),
sporządzanie bieżących raportów i analiz, dla optymalizacji prowadzonych działań rekrutacyjnych.

Będziemy od Ciebie wymagać:

Min. 2 lat doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji na różne stanowiska - najlepiej analityczne, techniczne, związane z IT,
samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej,
rozumienia potrzeb biznesowych i znajdowania sposobu realizacji celu,
wysokich umiejętności interpersonalnych i analitycznych,
praktycznej znajomości pakietu MS Office,
bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

W zamian nasz Klient oferuje:

pracę w międzynarodowej organizacji
umowę o pracę tymczasową lub współpracę B2B z wynagrodzeniem na poziomie 7500 zł.
możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w różnorodnych projektach,
przyjazną atmosferę w pracy
benefity: pakiet medyczny, ubezpieczenie i karta sportowa

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.