Rekruter ze znajomością języka ukraińskiego

Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Opole, opolskie

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Opole

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zakres obowiązków na tym stanowisku to:

  • Realizacja i koordynacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla (weryfikacja i selekcja aplikacji, publikacja ogłoszeń, itd.)
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
  • Kontakt z Kandydatami na wszystkich etapach procesu rekrutacji, udzielanie informacji
  • Dobór odpowiednich metod rekrutacyjnych w celu pozyskania najlepszych kandydatów
  • Budowanie oraz zarządzanie bazą kandydatów
  • Aktywne poszukiwanie i analizowanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • Przygotowywanie raportów i dokumentacji zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy,
  • Obsługę narzędzi wykorzystywanych w procesach rekrutacyjnych,
  • Budowanie wizerunku firmy oraz godne jej reprezentowanie.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Zainteresowanie tematyką HR, w szczególności rekrutacją i selekcją pracowników
  • Znajomość nowoczesnych metod i narzędzi rekrutacji
  • Znajomość języka ukraińskiego
  • Biegła znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Zamiłowanie do pracy z ludźmi
  • Dokładność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Nowoczesne narzędzia pracy

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.