Rekruter z językiem ukraińskim

Warszawa, mazowieckie

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Wykorzystaj swój potencjał i rozpocznij karierę z nami!

Kim jesteśmy?

Wiodącą firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu świadczymy wysokiej jakości usługi.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Aktywne pozyskiwanie i weryfikacja pracowników z rynków wschodnich,

• Koordynacja przyjazdu pracowników do Polski,

• Tworzenie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych,

• Poszukiwanie innowacyjnych źródeł pozyskiwania kandydatów,

• Przedstawianie kandydatom dostępnych ofert pracy, dopasowanych do

umiejętności.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie i realną możliwość budowania swojej ścieżki rozwoju w strukturach firmy,

• Profesjonalne wdrożenie do pracy,

• Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• Atrakcyjne benefity pozapłacowe,

• Premię uzależnioną od wyników.

Wymagania

Czekamy na aplikacje osób, które:

• Znają język polski i ukraiński lub rosyjski w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny,

• Posiadają doświadczenie w obszarze rekrutacji,

• Umiejętnie posługują się pakietem MS Office,

• Odznaczają się wysokim poziomem umiejętności interpersonalnych,

• Posiadają prawo jazdy kat. B – mile widziane.

Firma OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jednym z liderów w branży doradztwa personalnego i... pośrednictwa pracy na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Firma posiada siedem oddziałów rekrutacyjnych w Polsce (Warszawa, Wrocław, Kraków, Gliwice, Gdynia, Opole, Poznań, Pruszków, Bolesławiec, Białystok, Kielce), siedzibę główną na Bielanach Wrocławskich, a także oddziały w Czechach, Słowacji, Niemczech, Holandii, Ukrainie i na Węgrzech.

OTTO Polska jest członkiem Polskiego Forum HR oraz Business Centre Club.

Firma OTTO Polska Sp. z o.o. posiada wpis do rejestru jako: agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej nr. 2590/1a, agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich nr. 2590/1b, agencja doradztwa personalnego nr. 2590/2, agencja pracy tymczasowej nr. 2590/3, agencja poradnictwa zawodowego nr. 2590.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie