Rekruter z Językiem Ukraińskim / Rosyjskim - Poznań Centrum

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Agencja Pośrednictwa Pracy FallWork Sp. z o.o. figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 6231. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Rekruter z Językiem Ukraińskim / Rosyjskim

Miejsce Pracy : Poznań/Centrum ul. Towarowa 35

Zakres obowiązków:
Aktywne pozyskiwanie Kandydatów do pracy, ugruntowane kontakty i znajomość metod pozyskiwania pracowników
Zabezpieczanie zamówień naszych klientów
Kontakty z Agencjami na rynkach Ukraińskim, Armenii, Kazachstanu, Białorusi, Gruzji, Mołdawii i Rosji
Formalna Koordynacja zatrudnienia - wizy, pozwolenia, zakwaterowanie
Pomoc w uzyskaniu wszystkich dokumentów - tłumaczenia, bieżące i terminowe załatwianie wszystkich formalności
Administrowanie dokumentacją personalną
Koordynacja badań medycyny pracy i szkolenia BHP
W razie potrzeby możliwość dyżurowania (In House) u Klienta
Pomoc w tłumaczeniu z języków PL/ ROS/UKR

Wymagania:
Znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny
1-1,5 r. doświadczenia w Agencji Pracy - znajomość procedur zatrudniania pracowników z rynków wschodnich
Odpowiedzialność i nastawienie na realizację zadań
Umiejętność pracy pod presją czasu
Znajomość pakietu MS Office
Sprawność w zakresie wykonywania zadań, dobra organizacja czasu pracy
Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
Gotowość do zrealizowania płatnych nadgodzin w razie potrzeby
Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Wynagrodzenie podstawowe i premia
Samodzielne stanowisko pracy
Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwój zawodowy
Pracujemy w biurze z centrum miasta
Pakiet Benefitów (Karta Sportowa, Pakiet LUXMED, Prywatne Ubezpieczenie)

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV za pośrednictwem portalu

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.