Rekruter z językiem angielskim

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Rekrutacje w języku angielskim dla zagranicznego klienta na stanowiska niskiego, średniego i wysokiego szczebla,
  • Rekrutacja end to end,
  • Budowanie pozytywnych relacji z kandydatami,
  • Sporządzanie raportów,
  • Wsparcie działu HR,

Nasze wymagania

  • Minimum półroczne doświadczenie w rekrutacji (wymagane),
  • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom minimum B2 - rozmowa rekrutacyjna w języku angielskim),
  • Bardzo dobra znajomość drugiego języka (polskiego bądź innego języka niż angielski),
  • Samodzielność i dokładność w powierzonych zadaniach,
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność nadawania priorytetów realizowanym zadaniom.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową na okres 9 miesięcy (możliwość późniejszego przejścia bezpośrednio pod struktury klienta),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w 100% zdalną,
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),
  • Dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenia medycznego i grupowego.

CV należy wysłać w języku angielskim. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Numer referencyjny: AGL/09/2021
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.