Rekruter/Specjalista HR

Billennium Sp. z o.o.

Bytom, śląskie

Miejsce pracy: Bytom

Zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie kandydatów przy użyciu wiodących narzędzi rekruterskich
  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami
  • Opieka administracyjna nad pracownikami i kandydatami
  • Wdrażanie nowych w pracowników do pracy – onboarding
  • A przede wszystkim bycie „dobrym duchem” oddziału

Wymagania:

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Dużo energii i pozytywne nastawienie do świata
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z kandydatami

Mile widziane:

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Regularne imprezy integracyjne, szeroki pakiet benefitów
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • Możliwość wyboru formy współpracy
  • Pracę dającą wiele satysfakcji w pozytywnie nastawionym do świata zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.