Opis stanowiska pracy

Do zespołu ERS|Defines positive change, firmy doradztwa personalnego należącej do Grupy MyNetwork Polska, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Praktykant/ Specjalista ds. rekrutacji.

Do zadań wybranej osoby należeć będzie:
• Kompleksowa obsługa procesów rekrutacyjnych (rekrutacja i selekcja) prowadzonych na stanowiska średniego szczebla,
• Prowadzenie rekrutacji głównie metodą direct serach,
• Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami i kandydatami,
• Analiza rynku pracy pod kątem oceny możliwości rekrutacyjnych,
• Budowanie i zarządzanie bazą kandydatów,
• Przeprowadzanie wstępnych rozmów telefonicznych oraz regularnych spotkań rekrutacyjnych z kandydatami.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia lub pokrewne),

• Dobra znajomość j.angielskiego min. B2,

• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,

• Bardzo wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

• Umiejętność pracy w zespole,

• Umiejętność organizacji pracy własnej oraz zarządzania czasem,

• Samodzielność i odpowiedzialność,

• Determinacja i zorientowanie na rezultat.

Oferujemy:

• Pracę w przyjaznym, młodym zespole,

• Wspólne poniedziałkowe śniadania,

• Zajęcia z j.angielskiego.

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja