Rekruter / Koordynator pracowników tymczasowych - Żory

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Żory, śląskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Żory

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Kadra zarządzająca

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Aktualnie w związku z przeprowadzonymi projektami rekrutacyjnymi poszukujemy: Koordynatora pracowników tymczasowych

Obowiązki:

- bieżąca obsługa personalna zatrudnionych pracowników,
- kompleksowe prowadzenie procesu zatrudnienia nowych pracowników ,
- nadzór oraz prowadzenie dokumentacji pracowniczej,
- terminowa realizacja zamówień Klienta na pracowników tymczasowych

Wymagania:
- zaangażowanie, inicjatywa i samodyscyplina,
- dobra organizacja pracy,
- rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne,
- zainteresowanie dziedziną zarządzania zasobami ludzkimi
- mile widziana znajomość przepisów Kodeksu Prawa Pracy, ustawy o pracownikach tymczasowych
- mile widziane doświadczenie w branży HR (Agencja Pracy Tymczasowej)

Oferujemy :
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość dłuższej współpracy.
- zdobycie doświadczenia zawodowego,
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."