REKRUTER/KA Z J. FRANCUSKIM

Albedo HR

Rzeszów, podkarpackie

Miejsce pracy: Rzeszów

Grupa Akcja Job
ALBEDO HR - Agencja Pośrednictwa Pracy - NR CERTYFIKATU 13443
dla swojego działu rekrutacji zagranicznej, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku REKRUTERA Z J. FRANCUSKIM

Drogi rektuterze/rekruterko, jeśli:

• chciałbyś/chciałabyś zdobyć doświadczenie zawodowe w jednej z agencji doradztwa personalnego ściśle współpracującej z Francją
• posiadasz doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej lub interesujesz się rekrutacją
• jesteś kreatywny/-a, dociekliwy/-a, masz milion pomysłów na minutę, lubisz dynamiczne tempo pracy i nowe wyzwania
• lubisz wyszukiwać informacji w sieci i rozmawiać przez telefon
• znasz bardzo dobrze j. francuski , swobodnie kontaktujesz się w j. francuskim przez telefon oraz mailowo
• masz prawo jazdy kat. B, jesteś mobilny/-a i dyspozycyjny/-a

Zapraszamy do aplikowania!

Zakres zadań:
• pozyskiwanie i selekcja kandydatów na stanowiska w branży budowlanej,
przemysłowej oraz do prac sezonowych na terenie Francji,
• poszukiwanie i wykorzystywanie nowych źródeł kandydatów,
• aktywne promowanie ofert pracy na portalach, w mediach społecznościowych
oraz targach i wydarzeniach związanych z rynkiem pracy
• kontakt oraz budowanie relacji z potencjalnymi kandydatami
• prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych oraz spotkań rekrutacyjnych ( w biurze
oraz podczas akcji wyjazdowych )
• przygotowanie profili kandydatów w j. francuskim oraz tłumaczenia polsko –
francuskie i francusko - polskie
• kontakt mailowy i telefoniczny z naszymi francuskimi partnerami biznesowymi
• dbałość o wizerunek firmy na rynku.

Oferujemy:

• umowę o pracę ( wynagrodzenie stałe + premie)
• pakiet socjalny ( Multisport & Medicover ),
• miejsce pracy w Rzeszowie
• miłą atmosferę, pracę w międzynarodowym środowisku
• wsparcie i wiele ciekawych, zawodowych wyzwań.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.