Rekruter/ka praca w centrum Gdańska

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Gdańsk, zagranica

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdańsk

Agencja zatrudnienia Impact Poland sp. z o.o., zajmująca się rekrutacją personelu technicznego, zatrudni do swojego niedużego, ale zgranego zespołu, osobę na stanowisko:
Rekruter/ka -praca w centrum Gdańska

Zakres obowiązków:
- rekrutacja pracowników na stanowiska techniczne i budowlane dla naszych pracodawców w Belgii i Holandii
- przygotowywanie dokumentów
- prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami
- współpraca z zespołem odpowiedzialnym za projekt (komunikacja w języku angielskim)
- redagowanie oraz dodawanie ogłoszeń o pracę
- prowadzenie bazy kandydatów

Oferujemy:
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
- możliwość pracy zdalnej 1 dzień w tygodniu do wyboru
- pracę w międzynarodowym środowisku
- miłą i luźną atmosferę pracy w biurze
- niezbędne narzędzia pracy
- elastyczną formę zatrudnienia

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość angielskiego (warunek konieczny)
- chęć pracy długoterminowej, w stabilnej firmie na rynku
- elastyczność, sumienność, komunikatywność, umiejętność współpracy
- umiejętność pracy z komputerem (Excel, Word, Internet)
- duża motywacja do samodzielnej pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.