Rekruter/ka (on-site)

Trenkwalder

Kraków, małopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Zadania na stanowisku:
  • publikacja ogłoszeń o pracę,
  • selekcja i weryfikacja kompetencji kandydatów na poszczególne stanowiska,
  • przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych,
  • aktywne poszukiwanie kandydatów metodą direct search,
  • sporządzanie raportów, aktualizacji bazy danych,
  • budowanie relacji z przedstawicielami biznesu,
  • wykonywanie innych czynności rekrutacyjnych (np. przeprowadzanie onboardingu).

Od Kandydatów oczekujemy:
  • ponad 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (poszukiwanie kandydatów, role typu senior),
  • doświadczenia w pracy w siedzibie firmy zewnętrznej,
  • doświadczenie w rekrutacjach dla BPO/SSC (dla roli IT oraz/lub finansowych),
  • znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.

Oferujemy:
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz 9-17,
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • czeka na Ciebie także prywatna opieka medyczna, platforma kafeteryjna, karta sportowa oraz ubezpieczenie na życie,
  • wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy