Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Rekruter IT

Miejsce pracy: Warszawa
Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży IT poszukujemy pracownika na stanowisko: Rekruter IT.

Obowiązki:
• Samodzielne prowadzenie kompleksowych projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT
• Poszukiwanie Kandydatów metodą Direct Search
• Współpraca z innymi działami firmy w celu zrozumienia potrzeb biznesowych w obszarze rekrutacji
• Budowanie i utrzymywanie relacji z Kandydatami
• Wkład w działania związane z budowaniem marki pracodawcy (targi pracy, konferencje, spotkania technologiczne itp.)
• Administracja HR - sporządzanie umów o pracę i innych niezbędnych dokumentów

Oczekiwania finansowe:
• Wykształcenie wyższe (najlepiej z zakresu HR, psychologii lub administracji)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. C1 (w mowie i piśmie)
• Min. 1 rok doświadczenia w prowadzeniu kompleksowych procesów rekrutacyjnych IT
• Dobra znajomość rynku IT
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne – komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Pakiet medyczny i ubezpieczenie na życie
• Karta Multisport
• Darmowy lunch w biurze
• Napoje, owoce i przekąski w biurze
• After Dark - imprezy i działania zespołowe i firmowe
• Zatrudnienie na cały etat
• Sprawny i szybki proces rekrutacyjny
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.