Gi Group Sp. z o.o.
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Rekruter IT

Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA:

• Odpowiedzialność za przebieg i realizacje projektów rekrutacyjnych w obszarze IT
• Nawiązywanie i budowanie relacji z przedstawicielami biznesu zgłaszającymi potrzeby rekrutacyjne, analiza, weryfikacja, sourcing poszukiwanych profili
• Selekcja napływających aplikacji
• Umawianie rozmów kwalifikacyjnych na wszystkich etapach procesu rekrutacji
• Samodzielne prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych (telefonicznych/face to face)

WYMAGANIA

• Wykształcenie wyższe magisterskie, (mile widziane profile HR)
• 2-3 lata doświadczenia związanego z aktywnym poszukiwaniem i procesowaniem złożonych i różnorodnych profili w obszarze IT
• Znajomość procesów, procedur rekrutacyjnych, trendów, narzędzi i najlepszych praktyk
• Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego (warunek konieczny)

OFERUJEMY

• umowę o pracę tymczasową
• zatrudnienie w wewnętrznym HR po stronie Klienta
• możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych
• samodzielność w działaniu
• pracę z profesjonalistami w dziedzinie HR
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• bardzo miła atmosfera pracy
• możliwość korzystania z wiedzy w obcych językach na co dzień w pracy
• zdobywanie doświadczenia z różnymi klientami i rozwiązaniami technologicznymi
• współpracę i uczenie się od różnorodnych i utalentowanych kolegów
• szkolenia i rozwój, aby pomóc rozwijać swój potencjał
• program szkoleń zawodowych
• pakiety świadczeń socjalnych, w tym: prywatna opieka medyczna, bony, Karty Sportowe, ubezpieczenie na życie
• bardzo dobre warunki pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
• nowoczesne i przyjazne środowisko pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.