Rekruter IT / Senior Rekruter IT

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

ZADANIA

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska z branży IT
  • Administrowanie bazą kandydatów i jej aktualizowanie
  • Redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Selekcja aplikacji kandydatów
  • Pozyskiwanie kandydatów metodą direct search
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowej relacji z kandydatami

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w rekrutacjach IT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i kreatywne podejście do pracy
  • Umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym pod presją czasu

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet niezbędnych szkoleń
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe)

Ag. zatr. nr 412
Oferta dot. pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials