Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/09/2017.

Rekruter 360 / Poznań

wielkopolskie

Akcja Job

Opis stanowiska pracy

Grupa Akcja Job – Agencja Doradztwa Personalnego LIBRA EUROPE (nr certyfikatu 9778), do swojego zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

REKRUTER 360
Miejsce pracy: Poznań

Do zadań osoby zatrudnionej, będzie należało:
Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych, odbywanie spotkań biznesowych, sprzedaż usługi doradztwa personalnego, samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kandydatami oraz klientami. W ramach podejmowanych działań, pracownik realizowałby politykę firmy oraz brał aktywny udział w budowaniu wizerunku firmy na rynku.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
- Doświadczenia w sprzedaży usług z zakresu HR (rekrutacja, praca tymczasowa)
- Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
- Posiadania prawa jazdy kat. B
- Znajomości j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacją
- Dużej samodzielności i dobrej organizacji pracy
- Dyspozycyjności, gotowości do wyjazdów służbowych

Nowemu pracownikowi, proponujemy:
- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (część stała + zmienna)
- Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Szkolenia
- Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Akcja Job zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Grupa Akcja Job została utworzona w Polsce w 2006 roku w ramach ekspansji terytorialnej... Abalone Group, francuskiej agencji zatrudnienia świadczącej usługi z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji, doradztwa w zarządzaniu kompetencjami, szkoleń z obszaru zarządzaniem karierami i podnoszenia kompetencji. Współpracujemy z licznymi klientami na terenie całego kraju z branży automotive, AGD, lotniczej, chemicznej, transportowej, FMCG, TSL, spożywczej, obsługi klienta i wielu innych. Zaufały nam tysiące osób, znajdując pracę dzięki tej współpracy.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Human Resources