Opis stanowiska pracy

Podstawowe obowiązki

  • osobista i telefoniczna obsługa pacjenta
  • umawianie terminów świadczeń medycznych
  • udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych usług
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
  • obsługa komputera, w tym programów wykorzystywanych w podmiotach medycznych

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • komunikatywność
  • doskonała organizacja pracy
  • dokładność i sumienność
  • odpowiedzialność
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Szukamy osoby posiadającej umiejętności interpersonalne, także umiejętność analizy i oceny zdarzeń, zdecydowanej w działaniu oraz potrafiącej samodzielnie podejmować decyzje i rozwiązywać problemy. Osoba na tym stanowisku powinna cechować się dobrą organizacją pracy, zarządzaniem priorytetami, umiejętnością pracy zespołowej i samodzielnej, dobrą umiejętnością prezentacji oraz łatwością pracy z pacjentem.

Poszukujemy osób do pracy na 1 cały etat oraz na 1/2 etatu

Prezentacja firmy

Dolnośląskie Centrum Okulistyczne to ośrodek okulistyczny w centrum Wroc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Medycyna / Służba zdrowia