Opis stanowiska pracy

Wrocławskie Centrum Okulistyczne poszukuje do swojego zespołu dynamicznej osoby na stanowisko Rejestratorki Medycznej.

Do obowiązków tej osoby będzie należało m.in.

-rejestrowanie pacjentów
-przyjmowanie telefonów oraz informowanie o zakresie udzielanych świadczeń medycznych
-prezentowanie oferty kliniki
-koordynacja i aktualizacja planu wizyt
-obsługa komputera i systemu informatycznego – wprowadzanie danych
-sporządzanie raportów
-współpraca z personelem medycznym
-wsparcie zespołu w bieżących potrzebach
-zarządzanie dokumentacją i korespondencją
-obsługa płatności oraz poczty e-mail

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych
- Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
- Chęć do pracy i rozwoju
- Dyspozycyjność
- Mile widziana znajomość języków obcych

Prezentacja firmy

...od gabinetu
do Kliniki Mikrochirurgii Oczu

Od samego początku... gabinet systematycznie poszerzał zakres oferowanych usług. Od 1995 roku, dr Jolanta Markuszewska jako pierwsza we Wrocławiu i jedna z pierwszych w Polsce wykonuje ambulatoryjne zabiegi mikrochirurgiczne, w tym usuwanie zaćmy metodą fakoemulsyfikacji, zabiegi przeciwjaskrowe, zeza u dorosłych i dzieci oraz plastyczne powiek.

W 2000 roku powstał też pierwszy ośrodek chirurgii laserowej we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Domeną WCO stały się zabiegi laserowej korekcji krótkowzroczności, nadwzroczności i astygmatyzmu. Gabinet stał się Kliniką Leczenia Wad Wzroku znanym szeroko w Polsce i za granicą.

W roku 2004, Wrocławskie Centrum Okulistyczne podpisało kontrakt na usługi ambulatoryjnej opieki specjalistycznej z Narodowym Funduszem Zdrowia. W roku 2006 został podpisany kontrakt na zabiegi laserowania siatkówki i badań angiografii fluoresceinowej.

Od 2007 roku, Wrocławskie Centrum Okulistyczne oferuje ambulatoryjne zabiegi usunięcia zaćmy refundowane przez NFZ
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia