Rejestratorka medyczna

MARIMAR

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dolnośląskie Centrum Ginekologii, prężnie rozwijająca się placówka medyczna, w związku z poszerzeniem działalności, zatrudni osobę na stanowisko Rejestrator medyczny/ Rejestratorka medyczna.

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia,
- indywidualną ścieżkę rozwoju,
- przyjazną atmosferę w pracy,
- motywacyjny system wynagrodzenia,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków:
- telefoniczna rejestracja pacjentów,
- obsługa pacjentów w centrum,
- współpraca z lekarzami i specjalistami,
- realizacja i organizowanie bieżących spraw biurowych,
- dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- minimum półrocznego doświadczenia na stanowisku rejestratora medycznego/rejestratorki medycznej,
- wysokiej kultury osobistej,
- dyspozycyjności od poniedziałku do piątku (czasami soboty),
- zaangażowania,
- dobrej organizacji pracy,
- znajomości języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym,
- swobodnej znajomości obsługi komputera i internetu.

Prezentacja firmy

Dolnośląskie Centrum Ginekologii powstało w 2002 roku. Zostało założone ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Inne