REJESTRATOR/KA MEDYCZNY/A - WARSZAWA

Praca.farmacja.pl

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

OBOWIĄZKI:

- rejestracja pacjentów osobiście przychodzących i telefoniczna

- praca w systemie Eurosoft (przyuczenie na miejscu)

- miłe, przyjazne i empatyczne podejście do klienta

- bieżąca obsługa Pacjentów (przygotowywanie dokumentacji medycznej, RODO, pobieranie opłat za wizytę, udzielanie informacji w zakresie specyfiki udzielanych świadczeń i usług oraz cennika)

- budowanie pozytywnego wizerunku placówki odpowiedzialność za miejsce pracy oraz powierzone informacje

WYMAGANIA:

- wykształcenie średnie ogólnokształcące
- znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
- umiejętności i uprawnienia: obsługa komputera

OFERUJEMY:

- pracę w godzinach: 8:00-12:00

- wynagrodzenie od 2100 netto
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.