Rejestrator/ka Medyczny/a w Laboratorium

Alab Laboratoria Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Alab Laboratoria Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

ALAB laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od 19 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ok. 400 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 81 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest 3000 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • rejestrowanie skierowań (badania w kierunku SARS-CoV-2)
  • przyjmowanie paczek z materiałem do badań
  • obsługa programu komputerowego Marcel
  • obsługa aplikacji EWP,
  • przygotowywanie paczek do wydania na pracownię,
  • generowanie i wysyłanie raportów,
  • współpraca z diagnostami laboratoryjnymi oraz pracownikami pozostałych działów firmy

Aby efektywnie wykonywać zadania na tym stanowisku niezbędne są:

  • znajomość obsługi komputera,
  • chęć zdobywania nowej wiedzy,
  • umiejętność współpracy w Pacjentami,
  • pozytywne podejście do ludzi,
  • mile widziane doświadczenie przy rejestracji badań laboratoryjnych.

W zamian za zaangażowanie i pracę możemy zaoferować:

  • zniżki na usługi laboratoryjne dla naszych Pracowników i ich rodzin
  • współpracę na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę (w zależności od preferencji)
  • szkolenie wprowadzające z procedur obowiązujących w laboratorium
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • możliwość dostosowania godzin pracy do indywidualnych potrzeb w comiesięcznie uzgadnianych grafikach.
  • Pracę w systemie zmianowym (12godzinnym) - nasze laboratorium pracuje całodobowo - 7 dni w tygodniu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.