Regular / Senior Java Devloper - Java 8/11, Spring, Hibernate

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Dla naszego klienta - firmy z branży ubezpieczeniowej, poszukujemy obecnie doświadczonej osoby na stanowisko:

REGULAR/SENIOR JAVA DEVELOPER

Obszar: Rozwój i utrzymanie systemu do ubezpieczeń korporacyjnych

Budżet na stanowisko na umowę o pracę:  12000 - 17000 zł brutto

Zakres obowiązków:

  • Nadzór, w roli Programisty wiodącego nad systemem IT realizującym procesy ubezpieczeniowe
  • Wyznaczanie i kształtowanie kierunku rozwoju biznesowego systemu przez współpracę z Zespołem Ubezpieczeń Korporacyjnych
  • Wspólnie z Product Ownerem dbanie o backlog zmian w systemie
  • Poszukiwanie rozwiązań mających wpływ na realizuję zakładanych wymagań biznesowych
  • Rozwój systemu opartego o Spring i Hibernate w środowisku Java 8 (w krótkoterminowym planie migracja do JAVA 11)
  • Rozwój narzędzi z obszaru CI oraz monitoringu systemu zgodnie z podejściem DevOps
  • Dbałość o wysoką jakość kodu, tworzenie wydajnych i efektywnych rozwiązań
  • Przygotowywanie testów jednostkowych do programowanych funkcjonalności
  • Współpraca z zespołem Architektury oraz możliwość uczestnictwa w inicjatywach architektonicznych
  • Kształtowanie architektury systemu

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako programista JAVA
  • Doświadczenie w pracy z  framework’ami Spring oraz Hibernate
  • Wiedza z zakresu baz danych Oracle, SQL, PL/SQL
  • Znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk programistycznych
  • Znajomość systemu wersjonowania kodu GIT
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, kreatywność i zaangażowanie w realizację zadań
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne Informatyka
  • Doświadczenie w branży ubezpieczeń będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty ubezpieczeniowe)
  • Karty sportowe
  • Lekcje języka angielskiego bezpłatne i na miejscu
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach

Devire Devire Devire Devire