Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Regipsy - Francja

Katowice, zagranica

Work Service Express

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Francja
POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH REGIPSIARZY
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa
Monter płyt k/g - FRANCJA
Numer ref. 24/kg/FR

Zadania:

  • Montaż ścianek z płyt kartonowo-gipsowych;
  • Montaż sufitów podwieszanych Armstrong;

Wymagania
• Doświadczenie w montażu płyt g/k oraz sufitów podwieszanych (Armstrong);
• Dokładność;
• Gotowość do szybkiego wyjazdu do Francji;

Mile widziane
• Doświadczenie jako regipsiarz na terenie Francji lub Niemiec;
• Znajomość j. francuskiego;

Oferujemy
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• BEZPŁATNE zakwaterowanie;
• Polską UMOWĘ O PRACĘ na pełen etat;
• SAMOCHODY służbowe na miejscu;
• Liczne PREMIE;

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Work Service S.A. jest największą firmą usługową na polskim rynku pracoserwisu, czyli... rynku wszystkich usług związanych z pracą.

Tworzymy jedną z wiodących polskich grup kapitałowych – Grupę Work Service – nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się organizację, eksperta w dziedzinie doradztwa personalnego, zarządzania zasobami ludzkimi i outsourcingu funkcji.

Działamy od 1999 roku. Tworzyliśmy rynek pracy tymczasowej w Polsce, dziś kreujemy szeroki rynek pracoserwisu, wyznaczając jego nowe standardy. Jesteśmy już obecni w dziesięciu krajach Europy.

Długoletnia współpraca z największymi pracodawcami w kraju i za granicą umożliwiła nam zdobycie pełnej wiedzy na temat rynku pracy i kompleksowych rozwiązań wspomagających zarządzanie.

Ponad 1200 firm wybrało właśnie nas na swojego partnera w biznesie, doceniając nasze doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście.

Każdego roku dzięki naszej firmie zatrudnienie znajduje blisko 100 tysięcy osób.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo