Work Service Express

Regipsiarz / Holandia

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Amsterdam, Utrecht »

Miejsce pracy: HOLANDIA
POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH MONTERÓW PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa
Monter płyt k/g - HOLANDIA

Zadania:

• Montaż ścianek z płyt kartonowo-gipsowych
• Montaż sufitów podwieszanych Armstrong
• Drobne prace wykończeniowe

Wymagania:

• Doświadczenie w montażu płyt g/k oraz sufitów podwieszanych (Armstrong)
• Komunikatywna znajomość j.angielskiego i/lub j.niemieckiego
• Gotowość do szybkiego podjęcia pracy w Holandii

Oferujemy:

• Pracę od zaraz
• Atrakcyjne wynagrodzenie - stawka godzinowa 11 EUR/Netto
• BEZPŁATNE zakwaterowanie
• Holenderską UMOWĘ O PRACĘ na pełen etat
• Wsparcie Konsultantów przez cały okres trwania umowy