Regionalny Technik Serwisu

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z naszych Klientów, producenta rozwiązań próżniowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Regionalny Technik SerwisuMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Realizację polityki gwarancyjnej i uzgodnionych planów serwisu (w siedzibie Klienta).
  • Planowanie, koordynowanie oraz realizacja zleceń serwisowych.
  • Samodzielne przeprowadzanie testów i pomiarów pomp.
  • Szkolenie Klientów z obsługi pomp i pomoc techniczna.

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn.
  • Wykształcenie średnie techniczne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (praca z dokumentacją techniczną).
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office).
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Samodzielność w zakresie pracy w trybie home office.
  • Gotowość do rozwoju i chęć poznawania nowych technologii.
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży dóbr technicznych (nastawienie na Klienta).

Oferujemy:

  • Ciekawą i samodzielną pracę.
  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy.
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie medyczne. dofinansowanie do przedszkola/szkoły).
  • Rozwój zawodowy i systematyczne podnoszenie kwalifikacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.