Regionalny przedstawiciel techniczno- handlowy

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta poszukujemy osoby, która odpowiadałaby za rozwój wynajmu systemów szalunkowych w centralnej oraz północnej części Polski. Osoba ta będzie miała możliwość rozwoju swojej ścieżki kariery oraz będzie miała realny wpływ na wielkość swojego wynagrodzenia.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z wieloletnią tradycją w obszarze rozwiązań do konstrukcji betonowych, która utrzymuje pozycję jednej z najbardziej renomowanych firm branży.

Opis stanowiska

* Profesjonalne doradztwo techniczne na budowie, sprzedaż systemów szalunkowych;
* Samodzielna praca na obszarze województwa wielkopolskiego również w trybie w trybie Home Office;
* Zarządzanie obecną bazą klientów oraz utrzymywanie dobrych, długoterminowych relacji biznesowych;
* Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów (deweloperzy, generalni wykonawcy i podwykonawcy);
* Dobór odpowiednich rozwiązań dla indywidualnych projektów;
* Przygotowanie i prowadzenie negocjacji handlowych.

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe, techniczne;
* Minimum dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
* Prawo jazdy kategorii B;
* Inicjatywa w działaniu oraz dobra organizacja pracy;
* Komunikatywność;

Oferujemy

* Współpraca z doświadczonym Managerem;
* Wsparcie merytoryczne i rozwój kariery zawodowej;
* Atrakcyjny system premiowy;

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page