Regionalny Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

John Crane Poland Sp. z o.o.

Płock, Włocławek, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Polski oddział firmy John Crane, światowego lidera w produkcji uszczelnień
mechanicznych, poszukuje Regionalnego Przedstawiciela TechnicznoHandlowego w regionie Płockim, z doświadczeniem w serwisowaniu maszyn wirujących. Jest to świetna okazja, aby dołączyć do polskiego zespołu dynamicznie rozwijającej się, globalnej firmy oferującej najwyższej jakości produkty.

Zadania i obowiązki

  • zarządzanie procesem sprzedaży produktów John Crane na powierzonym terenie: Region Płock, Włocławek oraz część Woj. Mazowieckiego.
  • regularne wizyty handlowo-techniczne u klientów;
  • przedstawianie aktualnych ofert obecnym i potencjalnym klientom firmy John Crane;
  • Doradztwo techniczne dotyczące produktów John Crane do maszyn rotujących u klientów
  • zarządzanie bazą danych klientów ;
  • Prowadzenie działań marketingowych.
  • Systematyczne raportowanie swoich działań do przełożonych.

Wymagane umiejętności i doświadczenie

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki inżynierii mechanicznej.
  • Minimum kilkuletnie wcześniejsze doświadczenie inżynieryjne, z umiejętnością przeprowadzania analizy technicznej i pomiarów;
  • wiedza na temat maszyn wirujących (pompy, sprężarki, mieszadła itp.).
  • Doświadczenie w branżach przemysłowych (przemysł naftowy, chemiczny, petrochemiczny) będzie dodatkowym atutem.
  • biegła znajomość języka angielskiego (w tym słownictwo techniczne);
  • umiejętności sprzedażowe, nakierowanie na wyniki, umiejętność pracy w sytuacjach stresowych.
  • zdolność do budowania dobrych relacji personalnych, komunikatywność, łatwość nawiązywania nowych kontaktów.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim.

O nas

John Crane jest światowym liderem w projektowaniu, i wytwarzaniu produktów i
usług dla odbiorców przemysłowych. Nasza firma rozwija się od ponad 100 lat.
Obecnie jesteśmy wiodącym producentem uszczelnień mechanicznych, sprzęgieł
przenoszenia mocy, filtrów i łożysk hydrodynamicznych. Firma John Crane, będąca częścią holdingu inżynieryjnego SMITHS Group, posiada swoje przedstawicielstwa w ponad 50 krajach, zatrudnia ponad 6500 pracowników a obroty roczne przekraczają miliard dolarów. W Polsce Spółka John Crane Poland działa od 20 lat.

Prezentacja firmy

John Crane is more than just one of the world’s leading providers... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting